TýdenSlev.cz

Odkazy:

Přidat odkaz

Zimní středisko Soláň

Soláň se nachází uprostřed hřebene Vsetínských vrchů nedaleko Rožnova pod Radhoštěm. Středisko nabízí spoustu možností jak strávit zimní dovolenou.
http://www.solansedlo.cz/

Bouřňák

Menší středisko pro běžkaře i sjezdaře v Krušných horách nedaleko Teplic u obcí Mikulov a Moldava.
http://www.scbournak.cz

Centrum Javorový vrch

Javorový vrch se nachází v oblasti Těšínských Beskyd v blízkosti města Třinec. Oblíbené zimní středisko nabízí spoustu možností rekreace.
http://www.javorovy-vrch.cz

Červenohorské sedlo

Lyžařské centrum v se nachází v Jeseníkách a nabízí spoustu možností jak strávit zimní dovolenou.
http://www.skiklub-su.cz/

Deštné v Orlických horách

Hory, lesy, bílé pláně... Deštné je největším lyžařským střediskem v Orlických horách. Odstupňovanou náročností sjezdovek uspokojí lyžaře všech typů. Nabízí komplexní služby, bezplatné parkoviště přímo u sjezdovek, snowpark, večerní lyžování, horské hospůdky, příjemné ubytování a především poloviční ceny ve srovnání s lyžařskými středisky v Krkonoších.
http://www.lyzovani-destne.cz/

Lipno-Kramolin

Středisko leží v okrese Český Krumlov u Lipenského jezera, na severním břehu Lipenské nádrže na Šumavě. Centrum nabízí rozšířené sjezdové tratě, nové Sportcentrum Lipno, ubytování přímo u sjezdovky...
http://www.kramolin.cz/

Lyžařský areál Bonera-Ramzová

Ramzová je významným střediskem cestovního ruchu na Moravě zaměřeným na sportovně - rekreační aktivity. Svým terénem je ideálním rekreačním střediskem a to jak pro letní, ale zvláště pro zimní rekreaci.
http://www.bonera.cz

Lyžařský areál Zadov

Sportovní centrum jihočeské části Šumavy. Celkem 7 sjezdovek na Zadově a Churáňově, většinou lehké až střední obtížnosti.
http://www.lazadov.cz

Lyžařský klub Javorník

Lyžařské středisko Kasárna leží pod nejvyšším vrcholkem Javorníků. Nabízí několik možností jak strávit dovolenou na horách.
http://www.kasarna.com/

LYŽOVÁNÍ JIZERSKÉ HORY

Tanvaldský Špičák, Berdřichov i Severák patří k nejoblíbenějším lyžařským areálům v České republice. Každý pro něco jiného. Nalézají se kousek od sebe v Severních Čechách mezi Libercem a Tanvaldem a ze všech můžete nastoupit na běžeckou Tour de Jizerky.
http://www.lyzovani-jizerske-hory.cz/

MMskicentrum.cz

Specializovaná prodejna na lyže, lyžáky, snowboardy a veškeré vybavení. Součástí je půjčovna, servis a bazar. Provozujeme E-shop. Zastupujeme značky: Atomic, Blizzard, Elan, Fischer, Salomon, Dalbello, Lange, Nordica, Colmar, Rossignol a Volkl.
http://www.mmskicentrum.cz

Rokytnice nad Jizerou

Druhé největší zimní středisko Rokytnice, Lyžování zde je díky rozmanitým terénům skutečně vhodné pro začátečníky, pokročilé i nejnáročnější lyžaře.
http://www.rokytnice.com

SK Skialpin-Pustevny

Lyžařské středisko v Beskydech v oblasti Radhošťské hornatiny.
http://www.skialpin.cz

Ski areál Čenkovice

Lyžařské a rekreační středisko se nachází na rozhraní Orlických hor a Jeseníků. Ski centrum nabízí 7 sjezdovek, snowpark, snowtubing, 7 vleků.
http://www.cenkovice.com

SKI areál Černá hora

Významné rekreační středisko ve východní části Krkonoš. Lyžařské terény na svazích Černé a Světlé hory, dobré podmínky rovněž pro běžkaře. V místních lázních se s úspěchem léčí následky obrny.
http://www.cerna-hora.cz

Ski areál Kamenec

Skiareál nabízí několik multifunkčních skiareálů - Ještěd, Herlíkovice, Kamenec...
http://www.skikamenec.cz

Skiareál Klínovec

Největší lyžařské středisko Krušných hor, nedaleko hranic s Německem. Na vrcholu Klínovce se nachází známá televizní věž a restaurace.
http://www.klinovec.cz/

skiboards.cz - prodej skiboards

Skiboarding a vše okolo něj. Prodej skiboardů a příslušenství k tomuto sportu.
http://www.skiboards.cz

Ski-Čenkovice – lyžařský areál Buková hora

Oficiální stránky Ski-Čenkovice lyžařský areál Buková hora. Kompletní informace o lyžařském areálu Čenkovice, web kamera, půjčovny, vleky, sjezdovky, běžecké tratě, lyžařské školy, služby, ubytování, počasí a mnoho dalších informací.
http://www.ski-cenkovice.eu/

Ski-Čenkovice, lyžařský areál Buková hora

Oficiální stránky Lyžařský areál Čenkovice - Buková hora. Kompletní informace o lyžařském areálu Čenkovice, web kamera, půjčovny, vleky, sjezdovky, běžecké tratě, lyžařské školy, služby, ubytování, počasí a mnoho dalších informací.
http://www.ski-cenkovice.cz/

Stránka:

1 2