TýdenSlev.cz

Odkazy:

Přidat odkaz

Golf Club Most

Devíti jamkové golfové hřiště bylo vybudováno na Velebudické důlní výsypce v těsném sousedství mosteckého dostihového závodiště Hipodrom.Bylo znormováno v roce 1999 s parem 70.Je to snad jediné hřiště u nás,kde zažijete skutečnou atmosféru skotského linksu.
http://www.golfmost.cz

Astoria Golf Club Cihelny

Délka hřiště: 5533 m, par: 70. Osmnáctijamkové hřiště.
http://www.agc-cihelny.cz

CZ Golf a.s.

Provoz golfových hřišť.
http://www.czgolf.cz

Derby Golf Club Slušovice

Devítijamkové hřiště s délkou 3800m. Par 62. V březnu a listopadu jsou v provozu zimní jamky.
http://www.volny.cz/dycs/golf/

Golf Club Alfrédov

Golfový areál o celkové rozloze 55 ha je citlivě zasazen do malebné krajiny ohraničené lesními porosty a vodními plochami, středem areálu prochází staletá lipová alej. Díky nízké nadmořské výšce a příznivým klimatickým podmínkám na vás čeká "Mekka golfu" na Plzeňsku s prakticky nekončící sezónou.
http://www.gcal.cz

Golf Club Austerlitz

Chceme touto aktivitou oslovit všechny zájemce o golfovou hru a umožnit jim přístup na golfové hřiště bez nutnosti vlastnit Zelenou kartu nebo HCP. Nemusíte být ani členem žádného golfového klubu. Za minimální poplatek můžete hrát celý den v příjemném prostředí. Devítijamkové hřiště s délkou 5658 m. Par 72.
http://www.gca.cz

Golf Club Bechyně

Devítijamkové hřiště, kde se začalo hrát v roce 1996, je citlivě zasazeno do areálu pastevních luk a porostů. Jeho předností je rovinatý terén.
http://www.golf-bechyne.cz

Golf Club Beřovice

Čím Vás chceme nalákat: modrozelená rána na normovaném hřišti, pajdulákový hendikep pro děti od 4 do 12 let, rodinné kurzy golfu, golfové zábavy pro teenagery, tichá pošta (služba zdarma při získávání Vašich přátel , kteří ještě golf nehrají). Délka hřiště je 812 m. Par 3.
http://www.gcbr.cz

Golf Club Brno

Historie brněnského golfu a našeho klubu se začala psát 8. května 1932, kdy předseda tenisového oddílu Spolku absolventů brněnské techniky ing. Zdeněk Přikryl odpálil podle příručky první drajv na vojenském cvičišti v Brně – Králově Poli...
http://www.golf-brno1932.cz

Golf Club Darovanský Dvůr

Golfový areál v Darovanském dvoře nedaleko Rokycan leží v nádherném náhorním sedle nad údolím Berounky a zahrnuje 18jamkové hřiště (par 72), veřejné 9jamkové hřiště (par 27), 300 metrů dlouhý driving-range s krytými stáními, cvičný putting a chipping grýn a cvičné bankry.
http://www.darovanskydvur.cz

Golf Club Harrachov

Devítijamkové hřiště s délkou 2992m. Par 60.
http://www.harrachov.cz/golf

Golf Club Hluboká nad Vltavou

K dispozici je 18ti jamkové hřiště, veřejné 9ti jamkové hřiště, chipping a putting green, velkorysý driving range, klubové prostory, profesionální trenéři a půjčovna golfového vybavení.
http://www.golfhluboka.cz

Golf Club Hradec Králové

Vedle zajištění běžného provozu golfového hřiště, jeho dalšího rozvoje a rozšiřování poskytovaných služeb vyvíjí GOLF HRÁDEK celou řadu dalších marketingových aktivit souvisejících s golfovou hrou.Devítijamkové hřiště s délkou 4022 m. Par 66.
http://www.golfhradek.cz

Golf Club Ještěd

Devítijamkové hřiště s délkou 5214 m. Par 70.
http://www.golfjested.cz

Golf Club Karlovy Vary

Hřiště má 18 jamek. Délka je 6266 m, par: 72, terén: členitý.
http://www.golfresort.cz

Golf Club Karlštejn

Zalesněná kopcovitá krajina s vápencovými skalami, bohatou faunou i flórou je oázou klidu a pohody, a přitom necelých 45 minut jízdy z centra české metropole. Členitost terénu, přírodní rokle, dvě jezera a řada pískových překážek vytvářejí velmi atraktivní prostředí, které uspokojí i nejnáročnějšího hráče.
http://www.karlstejn-golf.cz

Golf Club Konopiště

Chloubou areálu jsou dvě 18jamková mistrovská hřiště, Radecký Course a D´Este Course. Hřiště jsou nápaditě zasazena do mírně zvlněné krajiny, obklopena lesem a protkaná bunkery i četnými vodními překážkami. 9jamkový Public Course je přístupný i pro hráče bez Zelené karty.
http://www.gcko.cz

Golf Club Lázně Kostelec

V r. 1997 byl otevřen indoor s celoročním provozem. K dispozici jsou odpaliště, jemně modelovaný green s 6 jamkami, Full Swing Golf Simulator, Nový simulátor About golf, cvičné greeny, putting, chipping, pro-shop, šatny, klub. Od září 1999 je otevřeno 9 jamkové hřiště par 60, putting a chipping green, driving range.
http://www.gclk.cz

Golf Club Liberec

Hřiště, se svými 3.624m (muži), nepatří mezi ty nejdelší, ale je technické a má rozhodně nezapomenutelnou scenérii podještědí. Ten kdo zde hrál alespoň jednou, rozhodně nezapomene. Golfové hřiště nedaleko centra Liberce se rozkládá na ploše 17 ha, na kterých je v současné době vybudováno 9 normovaných jamek s celkovým handycapem 62...
http://www.gc-liberec.cz

Golf Club Lipno

Naše golfové hřiště a zároveň Lipno Golf Club - člen ČGF se nachází u Lipenské přehrady v nádherné krajinné atmosféře s možností veškerého přírodního a sportovního vyžití. Spolu s Marinou Lipno je zahrnuto do plánovaného konceptu rozvoje obce Lipno n/Vltavou.
http://www.lipnogolf.cz

Stránka:

1 2 3